fogasinaploleadas
Mai névnap: Vilma

Közgyűlés a Csabrendek - Sümeg SHE- nél

  Tisztelt Szerkesztőség!

Csabrendek logó2014. január 12.-én tartotta éves rendes közgyűlését Egyesületünk. Jó érzés, hogy mint az utóbbi 8-10 évben mindig, most is első „nekifutásra” határozatképes volt a fórum. 2013 évi tagnyilvántartásunk alapján a taglétszámunk 111 fő, ebből 87 fő felnőtt, 11 fő ifi, és 13 fő gyerek. A jelenléti ív tanulsága szerint a megjelent 57 fővel az ülés határozatképes volt.

A napirend elfogadása után sor került az Elnöki, Titkári, Gazdasági, Felügyelő- és Fegyelmi bizottsági beszámolókra. A tagság érdeklődéssel hallgatta az egyesület titkárának - aki egyben a Bakony-Balaton Horgász Szövetség elnökségi tagja is - az új halászati és horgászati törvényben foglalt változásokról szóló tájékoztatóját. Megvitatásra kerültek az egyesület tavain működő halőri ügyelet felmerült kérdései, valamint bevezetésre került „beíró könyv”, amelyben a tagoknak rögzíteniük kell az érkezés-távozás idejé, és a zsákmányt is.

Ezt követően alapszabályi módosításokat fogadtunk el az új Hhvtv  előírásai alapján, illetve figyelemmel a közeljövőben hatályosuló új Ptk.-ra. Minimális módosítás történt a jegyárakba., A vezetőségben személyi változtatás történt. Ezt követően a megjelentek kérdéseket tettek fel a vezetőségnek, amelyekre adott válaszokat elfogadták. Az egyesület honlapján, a csabrendek-sumeg-she.bbhsz.hu oldalon, minden információ elérhető egyesületünkről.

 

Tanai Tamás

HE Elnöke

Hírlevél

Please enable the javascript to submit this form


id┼Сj├бr├бs masolat

Instagram

KATTINTS IDE IS..

 MAHOR

Sikeres

Balzer logo

suger logo 

koke_banner

Horgász áruház

 

tecinfo logo

 

CILEX

Informatikai partnerünk

Weblap4U copy
Sütiket használunk
Weboldalunkon sütiket használunk. Ezek egy része elengedhetetlen az oldal működéséhez, míg mások segítenek nekünk javítani ezen az oldalon és a felhasználói élményen (pl: nyomkövető sütik). Ön eldöntheti, hogy engedélyezi-e a cookie-kat vagy sem. Kérjük, vegye figyelembe, hogy ha elutasítja őket, előfordulhat, hogy nem tudja használni a webhely összes funkcióját.