Ekkora halat fogtam

Albumok:

{module [24]}

Frank Endre

1955 -ben születtem egy kis szatmári faluban, melyet abban az évben villamosítottak. Szüleimnek köszönhetően kivétel nélkül minden nyarat a Balaton partján tölthettem. Nyaranta a Balaton olyan életteret adott nekem, mely később is meghatározta az életem, kertészmérnökként is ott kezdtem dolgozni gyakornokként.

A Balaton parton tanultam meg horgászni, édesapám itt tanított meg fényképezni, vitorlázni  és itt találkoztam a szerelemmel is először.  A Balaton számomra a " Mindent " jelentette és jelenti ma is.

Fotósként is úgy negyven éve figyelem a Balatont, de mindig tud új csodákat mutatni, még ma is lenyűgöz nap mint nap.

Első fotókiállításom is a Balatonhoz köt, Siófokon vagy harminc évvel ezelőtt lehetett, az utóbbi években pedig Balaton csoport néven Fecske András barátommal közösen szoktunk kiállítani.


„ A Balaton Csoport kovásza az internetes ismeretségből született barátság.
Összeköti őket nemcsak a horgászat és a fényképezés, hanem a Balaton és az őt körülvevő táj, a Bakony szeretete. Elhatározták, hogy az évtizedek alatt lerakódott élményeiket, a tájjal való együttélésük tapasztalatait fénykép- formába öntik…

[ Idézet kiállítási katalógusból ]

 
Powered by Phoca Gallery
Sütiket használunk
Weboldalunkon sütiket használunk. Ezek egy része elengedhetetlen az oldal működéséhez, míg mások segítenek nekünk javítani ezen az oldalon és a felhasználói élményen (pl: nyomkövető sütik). Ön eldöntheti, hogy engedélyezi-e a cookie-kat vagy sem. Kérjük, vegye figyelembe, hogy ha elutasítja őket, előfordulhat, hogy nem tudja használni a webhely összes funkcióját.