fogasinaploleadas
Mai névnap: Vilma

Balatonakali és Vidéke HE

Szeretettel köszöntjük egyesületünk nevében!

Bemutatkozó

Településünkön régóta folyik szervezett horgászat, amelyet először a Budapesti Vasutas Horgász Egyesület szervezett. A Balatonakali és Vidéke Sporthorgász Egyesület 1989-ben alakult meg és azóta szerepel önálló egyesületként.

Tagságunk létszáma 2006. évben 353 felnőtt és 15 ifjúsági horgász volt.

Egyesületünk legfőbb feladatának tekinti tagjaink érdekképviseletét, és a tagság minden szükséges dokumentummal való ellátását.

Egyesületünk gazdasági helyzete stabil, pénzeszközeinket elsősorban a tagsági díjak biztosítják, de Önkormányzatunk is támogatást nyújt.

Rendszeresen rendezünk horgászversenyeket, ezek jól szolgálják településünk megismertetését, a balatoni turizmus fejlesztését.

Egy helyiségből álló irodával és engedélyezett csónakkikötővel rendelkezünk, ahol sajátjaink mellett vendéghorgászaink részére is csónakot biztosítunk.

Munkánk során jó kapcsolatot tartunk a helyi önkormányzattal és a halászati -, hajózási-, vízügyi szervekkel. A területi szövetségnek, a Bakony-Balaton Horgász Szövetségnek egyesületünk megalakulásától  tagja vagyunk és más egyesületekkel is jó kapcsolat kialakítására törekszünk.

Örömmel nyugtázzuk hogy egyesületünkben megalakulása óta nem történt komoly fegyelmi vétség. Közös célkitűzésünk, hogy a Balaton váljon a horgászok paradicsomává és a belföldi és külföldi turisták minél nagyobb számban keressék fel és szeressék meg a „Magyar Tengert”.

Kiemelt feladatunknak tekintjük az utánpótlás nevelését a gyermek és ifjúsági horgászok számának növelését.

A horgászat egészséges időtöltést és jó kikapcsolódást jelent a vízparton, de az is fontos, hogy a horogra hal is akadjon.

 

    

Hírlevél

Please enable the javascript to submit this form


id┼Сj├бr├бs masolat

Instagram

KATTINTS IDE IS..

 MAHOR

Sikeres

Balzer logo

suger logo 

koke_banner

Horgász áruház

 

tecinfo logo

 

CILEX

Informatikai partnerünk

Weblap4U copy
Sütiket használunk
Weboldalunkon sütiket használunk. Ezek egy része elengedhetetlen az oldal működéséhez, míg mások segítenek nekünk javítani ezen az oldalon és a felhasználói élményen (pl: nyomkövető sütik). Ön eldöntheti, hogy engedélyezi-e a cookie-kat vagy sem. Kérjük, vegye figyelembe, hogy ha elutasítja őket, előfordulhat, hogy nem tudja használni a webhely összes funkcióját.